Lõunatund Saatekava Kuula veebis
Nõmme Raadio
Nõmme Raadio
Rahva Raadio Selts
Meediapank
Teenused
Toimetus
Kontakt

Eesti Vabariigi võlg:
69 348 870 912,55 krooni


Sinu osa sellest võlast:
12 958,94 krooni


Meediapank
Jüri Mägi - HOIAB OMA LEIB. NÕMME KELNERI MEENUTUSI - 1. osa
00:30:31
“Hoiab oma leib” autor on peategelane Jüri Mägi. Need on nõukaaja kelneri pöörased memuaarid. Raamat on illustreeritud rikkalikult fotode ja Hugo Hiibuse saržidega.
Jüri Mägi - HOIAB OMA LEIB. NÕMME KELNERI MEENUTUSI - 2. osa
00:28:29
President Ilves on öelnud, et nõukogude ajal polnud isegi restorane. See on otsene vale nagu seegi, et burksipuhvet võiks resto õilsat nime kanda. Olid küll ja sellised, mida enam ei leia. Sinna ei saanud ülikonna ja lipsuta, seal oli väljaõppinud kelner smoges, kes teadis täpselt, mida mis järjekorras ja millega süüa.
Jüri Mägi - HOIAB OMA LEIB. NÕMME KELNERI MEENUTUSI - 3. osa
00:28:08
Kõrtsis mängisid live bändid, seal löödi tantsu ja soetati lühi- ja pikaajalisi suhteid. Autor on selle mõnusa huumori ja otseütlemistega lugejani toonud, äratundmisrõõmu kui palju!
Jüri Mägi - HOIAB OMA LEIB. NÕMME KELNERI MEENUTUSI - 4. osa
00:31:26
Ja veel – toit oli siis tervislikum – dopingut täistopitud sigu ja muid pudulojuseid ei tuntud, puljong valmis pliidil ja mitte keemilisest imekuubikust, vaid päris kontidest. Noh, ja saidki oma 50 grammi asemel 40 – praegu on see ju norm.
Andres Raid
Jüri Mägi - HOIAB OMA LEIB. NÕMME KELNERI MEENUTUSI - 5. osa
00:27:18
Seda raamatut võib lugeda kahte moodi. Ühelt poolt lihtsalt pulli- ja naljajutuna, nagu mingeid maleva- või sõjaväemälestusi. Nõudlikumale lugejale avab see lihtsameelne ja aus jutustus aga põhjused, miks Nõukogude riik pidi vääramatult kokku kukkuma.